Menu
Your Cart

Hakkımızda

Antikyum, vizyoner bir ekibin antika e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirme amacı ile 2015 yılında kurulmuştur.

Tamamen bağımsız ve milli bir yatırım vasıtasıyla inşa ettiğimiz antikyum.com alışveriş hedefi, ülke içindeki antika ticareti hızlandırarak satıcıların daha fazla tüketiciye, alıcıların da daha fazla ürüne kolay ve güvenli bir biçimde ulaşmalarını sağlamak ve Türkiye’de online antika ticaret hacminin dünya standartlarındaki pazar payına ulaşabilmesine katkıda bulunmaktır.

Bu misyon doğrultusunda, mevcut farklı dijital satış modellerine göre kurumsal veya bireysel olarak ücretsiz bir şekilde sınırsız sayıda mağaza açabileceğiniz, perakende ya da toptan, online ödeme veya ilanlama yoluyla satış yapılabilen geniş kapsamlı antika e-ticaret sistemi antikyum.com’u sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bizler için ''iyi hizmet'' demek istisnasız tüm kullanıcılarımızın mutlu ve güven içinde alışveriş yapabilmesi anlamına gelir. Kullanıcılarımıza iyi hizmet sağlayabilmek adına yazılımsal ve teknik anlamda daima en güncel donanımları sizlere sunarak, e-ticareti herkesin erişip faydalanabileceği pratiklik seviyesine getirmenin misyonumuzu gerçekleştirmede etkili olacağı kanısındayız.

Önümüzdeki on yıl için oluşturduğumuz stratejik büyüme planı dahilinde bilişim ve ticaret sektöründe bugüne kadar kazandığımız bilgi ve tecrübe ile antikyum.com’u standartları belirleyen uluslararası bir marka olarak görmeyi hedeflediğimizi bilmenizi isteriz.

Bu yolda bizlerle beraber yürürken attığınız her adımın sizi mutluluğa götürmesini dileriz.

Gününüz harika geçsin!